M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Piotr Grządziel zachęca do inwestowania w siebie jako markę

Joanna Dziwisińska | 30 stycznia 2014, 06:00

Były szef mediów interaktywnych w Grupie Żywiec oraz senior media manager w domu mediowym Starcom uruchomił firmę Top Personal Branding.

Piotr Grządziel założył firmę Top Personal Branding, której celem jest pomaganie w budowaniu swoich umiejętności oraz skutecznej komunikacji ich na zewnątrz. Jak podkreśla Grządziel, w dobie rozwoju internetu, sieci społecznościowych i mobile o każdej osobie można dowiedzieć się wielu rzeczy, bez konieczności spotkania się z nią bezpośrednio. W opinii Grządziela każdy z nas może i powinien budować swoją własną markę osobistą samodzielnie. Top Personal Branding jako metoda bazuje na identycznych zasadach jak te, na których największe marki na świecie budują wizerunek i wartości. Jedyna różnica to fakt, że nie mówimy o produkcie, ale o konkretnej osobie.
Grządziel swoje doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. jako właściciel firmy konsultingowej, kierownik mediów interaktywnych w Grupie Żywiec i senior media manager w domu mediowym Starcom. W ostatnich latach pogłębiał swoją wiedzę z zakresu psychologii, socjologii i komunikacji.

Czytaj więcej na temat: , , ,