M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Cztery nowe osoby w Mind Progress Group

Maciej Florek | 3 kwietnia 2014, 06:00

Wzmocniono dział obsługi klienta, new business i PR.

Do zespołu agencji marketingu zintegrowanego Mind Progress Group dołączyło czterech nowych pracowników.

Jarosław Kołodziejczak będzie pełnił obowiązki account managera, odpowiedzialnego za obsługę nowych klientów agencji oraz koordynację prac pozostałych działów firmy. Kołodziejczak przez ponad cztery lata był dyrektorem marketingu portalu dlaStudenta.pl.

Wzmocnienia nastąpiły również w dziale new business, do którego dołączyli nowi menedżerowie. Tomasz Kasperski i Kamil Świętochowski będą odpowiedzialni za zdobywanie nowych klientów oraz obsługę przetargów - głównie z branż retail i FMCG.

Kasperski karierę rozpoczął od funkcji specjalisty ds. marketingu w Elektrotim SA. Następnie przez siedem lat pracował w dziale sprzedaży regionalnej portalu Onet.pl. Z kolei Świętochowski dotychczas zawodowo związany był z agencji marketingową Qantum, w której pracował jako menedżer działu sprzedaży.

Do działu PR firmy dołączył z kolei Andrzej Gruszka, który przez ponad cztery lata zajmował stanowisko specjalisty ds. public relations we wrocławskiej agencji Publicon. Nowy PR manager będzie wspierać bieżące projekty agencji i odpowiadać za realizację projektu wewnętrznego agencji, jakim jest cykl konferencji i projektów edukacyjnych.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , ,