M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Radosław Miszkiel dyrektorem enterprise business division w Samsung Electronics Polska

Katarzyna Kacprzak | 18 lipca 2014, 06:00

Firma tworzy nową strukturę.

Z początkiem lipca Radosław Miszkiel objął kierownictwo nowo utworzonej struktury w ramach Samsung Electronics Polska – enterprise business division, zastępującej dotychczasowe dywizje B2B i enterprise mobility solutions.

W związku z rozwojem mobilnych usług dla biznesu na czele z systemem KNOX polski oddział Samsung Electronics zdecydował się na włączenie tej kategorii rozwiązań do osobnej do tej pory dywizji B2B. Pod kierownictwem Miszkiela nowy dział enterprise business division będzie integrować następujące rynki wertykalne: instytucje publiczne, branża budowlana i hotelowa, logistyka i handel, edukacja, branża medyczna i opieka zdrowotna oraz sektor finansowy. Głównymi kanałami sprzedaży będą resellerzy, integratorzy systemów, a także operatorzy sieci komórkowych przy wsparciu kanałów dystrybucji w Polsce.

Miszkiel w latach 2002-2005 był dyrektorem sprzedaży w Grupie TP, a następnie do 2013 r. pracował w Dellu, gdzie z sukcesami rozwijał kanał sprzedaży pośredniej. W Samsung Electronics Polska przez ostatni rok odpowiadał za budowę kanału sprzedażynowej usługi Samsung KNOX, osiągając pierwszą pozycję pod kątem wyników sprzedaży spośród wszystkich oddziałów firmy na świecie.

Czytaj więcej na temat: , , ,