M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Eska Rock ma nowego dyrektora programowego i szefa muzycznego

Katarzyna Woźniak | 18 lipca 2014, 06:00

Dyrektorem programowym stacji został Zbigniew Frączek, a szefem muzycznym - Dariusz Król.

Zbigniew Frączek objął stanowisko dyrektora programowego Radia Eska Rock (Grupa Radiowa "Time"). Szefem muzycznym stacji został Dariusz Król.

Frączek pełnił dotychczas funkcję zastępcy dyrektora programowego sieci Radia Eska. Po objęciu nowego stanowiska nadal będzie odpowiadał za programowanie streamów audio i wideo na platformie EskaGO.pl oraz za rozwój narzędzi informatycznych usprawniających zarządzanie treściami programowymi w Grupie Radiowej "Time".

Frączek związany jest z Grupą Radiową "Time" od 23 lat. W 1991 r. rozpoczął pracę w poznańskim Radiu Eska w charakterze prezentera muzycznego. Następnie awansował na stanowisko szefa studia produkcyjnego odpowiadającego m.in. za produkcję reklam. W 2000 r. został szefem muzycznym Radia Eska Poznań.
Dziesięć lat temu objął stanowisko zastępcy dyrektora programowego sieci Radia Eska. Uczestniczył w budowie struktury regionalnej Radia Eska i wspierał rozwój sieci od strony programowej. Z wykształcenia jest muzykiem – ukończył poznańską Akademię Muzyczną.

Król został szefem muzycznym stacji, z którą związany jest od maja br. Obecnie prowadzi pasmo "Gramy Co Chcemy” nadawane od poniedziałku do piątku między 13 a 16.

Przez ostatnie lata Król zajmował się promocją i managementem artystów muzycznych. Początki jego kariery wywodzą się z radia – zaczynał w łódzkim Radiu Manhattan. Był szefem muzycznym, a następnie dyrektorem programowym Radia Eska Łódź.

Czytaj więcej na temat: , , , , ,