M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Wystartowała kampania Augustowa

Katarzyna Woźniak | 22 lipca 2014, 06:00

Miasto promuje się jako najmilsze w Polsce dzięki kampanii czekolady Milka.

Wystartowała telewizyjna kampania miasta Augustów promowanego jako Najmilsze Miasto w Polsce. Miasto otrzymało taki tytuł w ramach zrealizowanej drugiej edycji ogólnopolskiej akcji czekolady Milka z portfolio Mondelez Polska – "Milka. Wybierzmy Najmilsze Miasto w Polsce!”. Augustów otrzymał od marki tytuł Najmilszego Miasta oraz nagrodę główną – promocję w mediach ogólnopolskich wartą pół miliona złotych (o zakończeniu akcji informowaliśmy w MMP24 z 8 lipca). 
W spocie realizowanym w najmilszych miejscach w Augustowie wystąpili mieszkańcy miasta. Kampania potrwa do końca lipca i będzie obecna w telewizji, radio, internecie oraz mediach społecznościowych.

Spot Najmilszego Miasta ma być muzyczną wizytówką zrealizowaną do muzyki Capital Cities "Safe and Sound". W filmie występują najbardziej aktywni społecznie mieszkańcy Augustowa. Są to m.in.: Jakub Rutkowski, narciarz wodny, Mariusz Kwapień, wakeboardzista, Sylwia Kamińska i Katarina Kochanowska, instruktorki zumby, oraz tancerze Patrycja Mróz (Fire Dance), Filip Chodakiewicz (Active Team) i Gniewko Mazurek.

Razem w produkcji wzięło udział blisko 100 osób w różnym wieku. Wszyscy wyłonieni zostali w specjalnym castingu, do którego można było się zgłosić za pośrednictwem strony internetowej oraz w trakcie wielkiego finału akcji. Do castingu zgłosiło się dwa razy tyle chętnych.

Film o Najmilszym Mieście (90-sekundowy spot) od 21 lipca będzie można obejrzeć w internecie 
i mediach społecznościowych, a od 27 lipca br. jego 30 sekundowa wersja będzie emitowana w stacji TVN. 
O Najmilszym Mieście będzie można również usłyszeć w RMF FM i RMF Maxxx.

Za koncepcję i realizację kampanii dla Najmilszego Miasta odpowiada agencja Next. Produkcją zajął się dom produkcyjny Tofi. Media zakupił dom mediowy Carat, za działania PR odpowiada zaś Rc2 Raczkiewicz Chenczke Consultants.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , ,