M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Michał Kwieciński został wiceprezesem w Liberty International

Maciej Florek | 22 lipca 2014, 06:00

Od 2007 r. był dyrektorem generalnym Liberty Direct. Jest pierwszym Polakiem w strukturach zarządczych Liberty International.

Michał Kwieciński, dotychczasowy dyrektor generalny Liberty Direct, awansował w strukturach Grupy Liberty Mutual Insurance, obejmując stanowisko wiceprezesa Liberty International (executive vice-president) i dyrektora operacyjnego (COO) regionu emerging Europe. Nazwisko nowego dyrektora generalnego Liberty Direct zostanie ogłoszone w ciągu najbliższych dni.

Liberty International to jedna z czterech, strategicznych jednostek biznesowych Liberty Mutual Insurance, amerykańskiego ubezpieczyciela. Prowadzi działalność na 17 rynkach – w krajach Ameryki Łacińskiej, Europie oraz Azji. Na nowym stanowisku Michałowi Kwiecińskiemu będą podlegały struktury firmy w Irlandii, Polsce oraz Turcji. Jest pierwszym Polakiem w strukturach zarządczych Liberty International.

Kwieciński był dyrektorem generalnym Liberty Direct od momentu powstania firmy w Polsce w 2007 r. Wcześniej przez siedem lat pracował w firmie konsultingowej McKinsey & Company, doradzając polskim przedsiębiorstwom oraz firmom w Niemczech, we Francji, w Holandii, Czechach, Izraelu, RPA i Rosji.

Czytaj więcej na temat: , , , ,