M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Neonet startuje z akcją promocyjną dla swoich klientów

Katarzyna Woźniak | 22 lipca 2014, 06:00

Sieć zapowiada, że gwarantuje cenny niższe niż u konkurencji o 10 proc.

Neonet, sieć sprzedaży RTV, AGD i IT, przygotowała dla klientów promocję pod hasłem "Gwarantujemy ceny 10 proc. niższe od konkurencji”. Każdy, kto przyjdzie do wybranego sklepu Neonet z aktualną gazetką, ofertą konkurencyjnych salonów lub wskaże na stronie internetowej, że cena tego samego produktu jest niższa, otrzyma rabat, na który składa się obniżenie ceny produktu do ceny konkurencji lub dodatkowy rabat w wysokości 10 proc. po spełnieniu odpowiednich warunków.

Klient uprawniony jest do zakupu produktu w cenie 10 proc. niższej od udokumentowanej ceny konkurencji, jeśli skorzysta z kredytu ratalnego i/lub przedłużonej gwarancji na ten produkt. Promocja dotyczy sklepów we Wrocławiu, w Łodzi, Bytomiu, Rzeszowie, Kędzierzynie Koźlu oraz Nowym Dworze Mazowieckim.

Pod uwagę brane są oferty Euro RTV AGD, Mix Electronics, Media Markt, Avans, Saturn oraz Media Expert, znajdujące się na terenie tego samego powiatu co dany sklep Neonet.

Akcja dotyczy wszystkich produktów o wartości co najmniej 100 zł, z wyłączeniem telefonów, smartfonów i tabletów. Klient w ramach promocji może dokonać zakupu maksymalnie dwóch sztuk jednego towaru, przy czym różne wersje kolorystyczne będą traktowane jako ten sam towar.

Planowo promocja trwa do 30 lipca, ale sieć chce przedłużyć tę akcję. Biuro prasowe firmy nie informuje, czy i jakie wsparcie marketingowe otrzyma akcja promocyjna.

Czytaj więcej na temat: , , , , , ,