M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Netia dołączy kanały Polsat Volleyball do oferty PPV

( red. ) | 11 sierpnia 2014, 06:00

Cena, którą będą musieli zapłacić kibice, nie została na razie podana.

 

Pojawiła się pierwsza decyzja operatora telekomunikacyjnego ws. oferty Polsatu dotyczącej transmisji mistrzostw świata w siatkówce mężczyzn 2014 w kanałach Polsat Volleyball.

Mistrzostwa będą mogli obejrzeć abonenci usługi telewizyjnej Netii. O decyzji poinformował Andrzej Kondracki, dyrektor departamentu strategii i rozwoju.

Operator dołączy najprawdopodobniej do oferty pełny pakiet kanałów (PV 1-4) do oferty w formule a la carte połączonej z pay per view.

Polsat w ofercie wystosowanej do rynku zawarował sobie cenę 75 zł (bez VAT) od widza. To oznacza, że aby zarobić na tym konkretnym wydarzeniu, operatorzy musieliby podyktować konsumentom ceny opiewające na ponad 100 zł.

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu Polsat poinformował, że wszystkie mecze mistrzostw świata w siatkówce, które rozpoczną się na początku września w Polsce, będą transmitowane na czterech nowo utworzonych, płatnych kanałach. Na otwartym kanale widzowie obejrzą tylko ceremonię otwarcia oraz pierwszy mecz Polaków. Klienci Cyfrowego Polsatu będą mieli dostęp do kanałów za darmo, w ramach każdego wykupionego abonamentu.

("Rzeczpospolita")

Czytaj więcej na temat: , , ,