M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

"Gazeta Stołeczna" z nowym naczelnym

Joanna Dziwisińska | 22 września 2014, 06:00

Michał Wybieralski nowym szefem redakcji.

Michał Wybieralski został nowym redaktorem naczelnym "Gazety Stołecznej”, dodatku "Gazety Wyborczej". Zastąpił na tym stanowisku Agatę Żelazowską-Cieślę, która będzie szefową projektu "Co Jest Grane”. Na stanowiskach wicenaczelnych pozostają Edyta Różańska oraz Wojciech Tymowski. Od października br. dołączy do nich Elżbieta Ruebenbauer. Będzie odpowiadała za rozwój serwisu lokalnego i wykorzystanie nowych technologii.

Michał Wybieralski od 2013 r. był dziennikarzem i wydawcą serwisu Wyborcza.pl. Wcześniej przez pięć lat pracował w "Gazecie Wyborczej Poznań", a w latach 2004-2008 był dziennikarzem w "Echu Miasta".
Elżbieta Ruebenbauer do tej pory zajmowała się rozwojem Wyborcza.pl, prowadziła projekty z zakresu multimedialnego dziennikarstwa cyfrowego oraz wspierała zespół zajmujący się wprowadzeniem limitowanego darmowego dostępu do cyfrowych treści "Gazety Wyborczej”.

Dotychczasowa redaktor naczelna "Gazety Stołecznej" Agata Żelazowska-Cieśla pracuje obecnie nad nową ogólnopolską odsłoną projektu "Co Jest Grane".

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , ,