M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Sphinx z ofertą dla najmłodszych

Katarzyna Woźniak | 26 listopada 2014, 06:00

Sieć restauracji z myślą o dzieciach przygotowała specjalne karty uprawniające do korzystania z dodatkowych atrakcji w lokalach.

Sphinx, sieć restauracji należąca do Sfinks Polska, wprowadza program dla dzieci pod hasłem "Sphinx Kids Club". Z myślą o najmłodszych i ich opiekunach przygotowane zostały karty uprawniające do korzystania z dodatkowych atrakcji w lokalach sieci. Dla klubowiczów przewidziano stałe propozycje, w tym specjalną ofertę urodzinową, a także okresowe promocje i konkursy.

Ze Sphinx Kids Club wiążą się stałe korzyści dla najmłodszych, m.in. kolorowe naklejki dla każdego dziecka po okazaniu karty podczas zamówienia. Dla uczestników programu przygotowana została atrakcyjna oferta urodzinowa dostępna w wybranych restauracjach. Zawiera ona dedykowane menu dla dzieci z różnymi specjałami Sphinxa. Dodatkowo Sphinx zapewnia soczki w kartonikach, a także przekąski, jak popcorn i pianki albo warzywka do chrupania. Oferta urodzinowa w ramach Sphinx Kids Club obejmuje również bezpłatny zestaw dla solenizanta i okolicznościowe ozdoby, jak baloniki czy czapeczki. Poza tym istnieje możliwość skorzystania z animatora zabaw.

Oprócz atrakcji wpisanych na stałe w program Sphinx Kids Club, na najmłodszych czekają też okresowe konkursy i promocje. W ramach pierwszej z nich Sphinx wprowadził kartę na pieczątki, dzięki której dzieci będą mogły otrzymać deser Słodka Pychotka lub frytki z keczupem w prezencie.

By przystąpić do Sphinx Kids Club, należy wypełnić formularz dostępny w restauracji lub na stronie internetowej sieci. Karta wydawana jest opiekunom dzieci, które nie ukończyły 12 lat.

Czytaj więcej na temat: ,