M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Michał Maciątek dyrektorem operacyjnym El Padre

Tomasz Wygnański | 2 grudnia 2014, 06:00

Menedżer wraca do pracy w agencji po czterech latach.

Michał Maciątek wraca do El Padre i obejmie stanowisko dyrektora operacyjnego. Będzie odpowiadał bezpośrednio za kreowanie, tworzenie i zarządzanie działem kreacji agencji El Padre. W zakresie jego obowiązków będzie również współpraca z największymi klientami agencji i wsparcie przy realizacji kluczowych projektów.   
Michał Maciątek jest związany z branżą eventową od ponad dekady. Karierę zawodową rozpoczął w Momentum, skąd przeszedł do Eventlabu/EMLab. Przez ostatnie cztery lata działał jako freelancer zajmujący się zarówno kreacją, jak i produkcją wydarzeń, dla takich klientów jak PGE, H&M oraz Nutricia. Od dwóch lat juror konkursu Kreatywny Roku Branży Eventowej.

– Michał Maciątek pracował z nami w latach 2009-2010, a w późniejszym okresie współpracowaliśmy przy wybranych projektach. Cieszymy się, że znowu będzie członkiem naszego zespołu. Rola kreacji przy podejmowaniu przez klientów decyzji o współpracy z agencjami rośnie. Zgodnie z badaniami przeprowadzonymi przez Millward Brown w ramach badania oceny obsługi klientów agencji eventowych aż 61 proc. klientów wymieniło na pierwszym miejscu kreację jako czynnik decydujący o wyborze agencji, dlatego wzmacniamy się w tym obszarze – komentuje Sebastian Oprządek, prezes zarządu El Padre.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , ,