M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

IDMnet Broker TV poszerza portfolio o Stars.TV

Piotr Machul | 9 grudnia 2014, 06:00

Nowy broker będzie sprzedawał czas antenowy Stars.TV zarówno w pakietach GRP, jak i według stawek cennikowych.

Od stycznia 2015 r. stacja muzyczna Stars.TV będzie obsługiwana przez IDMnet Broker TV. Broker potwierdził naszą informację zamieszczoną we wczorajszym wydaniu MMP24.
IDMnet Broker TV będzie sprzedawał czas antenowy Stars.TV zarówno w pakietach GRP, jak i według stawek cennikowych.
Stars.TV to stacja o profilu muzycznym nadająca przeboje od lat 60. do współczesnych. Kanał należy do spółki JBD. Nadaje od jesieni 2012 r. Dociera do 2,9 mln gospodarstw domowych. Jest w ofercie platform NC+ i Cyfrowy Polsat, w sieciach kablowych, m.in.: UPC, Multimedia, Vectra, Toya i Inea, oraz w systemie DVB-T na multipleksach lokalnych (MUX L2 i MUX L3).
Stars.TV to kolejna, obok Tele 5, Vox Music TV, Fokus TV, Eska TV i Polo TV, stacja obsługiwana przez IDMnet, a druga, po Tele 5, niepowiązana z ZPR. IDMnet jest częścią Grupy ZPR Media, holdingu mediowego, w skład którego wchodzi kilkadziesiąt spółek prowadzących działalność na takich rynkach, jak: radio, telewizja, prasa, internet czy rozrywka.

Po odejściu Stars.TV w telewizyjnym portfolio Atmedia zostaną m.in. stacje Turnera (Cartoon Network, TCM i Boomerang) oraz TVR.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,