M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Putrzyński nowym prezesem i dyrektorem generalnym agencji Change Integrated

( red. ) | 16 stycznia 2015, 06:00

Od początku lutego br. nowym dyrektorem generalnym i prezesem agencji Change Integrated, należącej do Group One, zostanie Wojciech Putrzyński, przez ostatnie osiem lat związany z Grupą Ogilvy & Mather.

Putrzyński zastąpi na tym stanowisku Annę Pańczyk, która w listopadzie ubiegłego roku rozstała się z Change.

Nowy dyrektor generalny Change Integrated był przez ostatnie osiem lat związany z Grupą Ogilvy & Mather. Jako dyrektor zarządzający odpowiadał najpierw za rozwój agencji Mather Communications i SoHo Square, a przez
ostatnie 2,5 roku był szefem największej spółki holdingu – Ogilvy & Mather Advertising. Pod jego kierunkiem powstały m.in. głośne kampanie dla Banku Millennium, BZ WBK (Chuck Norris) czy Biedronki (Adamiakowa), a Mather Communications zwyciężyła w rankingu satysfakcji klientów "Media & Marketing Polska".  Do swoich sukcesów zalicza też głośne kampanie dla marki Obi ("Obi tak to robi") i najskuteczniejszą w zeszłym roku kampanię wprowadzająca markę rynek markę – Nju. Mobile ("Ograniczenia i limity nie interesują mnie").

Wojciech Putrzyński jest związany z branżą reklamową od ponad 20 lat. Zanim rozpoczął pracę w Ogilvy pracował również dla DDB i Publicis Group. Putrzyński podkreśla, że decyzję podejmował długo i rozważnie:
– Wybrałem Change Integrated, gdyż Marek Żołędziowski ma, moim zdaniem, bardzo ciekawe plany rozwoju grupy i doświadczenie, żeby je realizować. Ta agencja ma bardzo duży potencjał, co udowodniła wygranymi w zeszłym roku przetargami, a kontekst biznesowy – z bardzo dynamiczną spółką mediową (Value Media) w grupie – daje jej dodatkowy atut, który jest unikatowy na rynku.

– Jestem pewien, że Wojtek będzie świetnym szefem Change. Jest nie tylko doświadczonym menedżerem, ale również pasjonatem reklamy. Wraz z Jankiem Majle, dyrektorem kreatywnym, stworzyli w Ogilvy niezwykle zgrany i skuteczny biznesowo duet, który od lutego będzie pracować dla klientów Change – podkreśla Marek Żołędziowski, CEO & founding partner Group One.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , , , ,