M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Rafał Wasyluk pokieruje rozszerzeniem działań Interactions Europe

Maciej Florek | 28 stycznia 2015, 06:00

Sieć otwiera placówki w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Szwecji.

Sieć reklamowa Interactions Europe rozszerza swoją działalność, tym razem o kraje niemieckojęzyczne (DACH) oraz Szwecję. Za rozwój biznesu na tych rynkach odpowiadać będzie Rafał Wasyluk, który dołączył do sieci.

Ekspansja na kolejne rynki zagraniczne to efekt coraz bliższej współpracy z amerykańską firmą Solve Media, która jest właścicielem i globalnym operatorem uwierzytelniającej technologii type-ins, umożliwiającej m.in. serwowanie natywnych przekazów przepisaniowych. Tak jak w krajach, gdzie Interactions Europe już ma swoje biura (w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech), tak i w przypadku nowo otwartych placówek (w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Szwecji), sieć będzie wyłącznym reprezentantem technologii type-ins zarówno względem wydawców, jak i reklamodawców.

Wasyluk będzie odpowiadał za rozwój sieci wydawców i partnerów reklamowych, a także budował i nadzorował pracę struktur sprzedaży. Ma ponad 15 lat doświadczenia w branży mediowej i reklamowej. Przez wiele lat związany był z grupą K2 Internet, a w ostatnim czasie aktywnie angażował się w rozwój polskich startupów technologicznych za granicą.

Czytaj więcej na temat: , , ,