M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Jakub Krawczyk executive vice presidentem w grupie Saatchi & Saatchi Poland

Katarzyna Kacprzak | 29 stycznia 2015, 06:00

Dotychczasowy digital business & client service director awansuje w strukturach grupy.

Jakub Krawczyk został executive vice presidentem w grupie Saatchi & Saatchi Poland. Do jego obowiązków należy dalszy rozwój relacji biznesowych z kluczowymi klientami grupy (Interactive Solutions i Saatchi & Saatchi Warszawa) z rynku polskiego oraz poszukiwanie nowych szans biznesowych, w szczególności w obszarze kompleksowych rozwiązań zintegrowanych oraz długoterminowych perspektyw współpracy.

Obecnie najważniejszymi partnerami, dla których grupa świadczy zintegrowane usługi, są m.in. Bank BPH, Carrefour, NC+, Novartis, Toyota, Kompania Piwowarska (Tyskie) oraz Visa. Dodatkowo w trybie projektowym zrealizowała w 2014 crosschannelowe kampanie m.in. dla Milki czy Microsoftu.

Krawczyk dołączył do firmy w 2013 r. jako digital business & client service director. Dotychczas zajmował się poszerzaniem współpracy z obecnymi klientami obu agencji oraz projektami newbusinessowymi. Doświadczenie zdobywał m.in. w agencjach K2 Internet czy Ogilvy & Mather.

W S&S Group Poland (S&S i IS) są trzy osoby odpowiedzialne za ekspansję biznesu w ramach obecnego zintegrowanego portfolio usług: Kacper Kłos, Szymon Domżał i od stycznia Jakub Krawczyk.
Dotychczasowe zadania Krawczyka częściowo pozostają w ramach jego nowych obowiązków (rozwój biznesu digital). Pozostała część jest realizowana przez dyrektorów, którzy zarządzają poszczególnymi business unitami w działach client service obu agencji - Saatchi & Saatchi i Interactive Solutions. Zgodnie ze strukturą ogłoszoną we wrześniu 2014 w agencji jest obecnie ośmiu dyrektorów raportujących odpowiednio do Patrycji Bruź-Soniewickiej (MD S&S) oraz Michała Glapińskiego (MD IS).

Grupa Saatchi zatrudnia 280 osób.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,