M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Sanofi sięga po narzędzia Wi-Fi marketingu

Piotr Machul | 5 lutego 2015, 06:00

Grupa Sanofi dołączyła do grona klientów CCA, firmy oferującej narzędzie Wi-Fi Marketing.

Grupa Sanofi i CCA wspólnie stworzyły sieć bezpłatnego Wi-Fi przy stokach narciarskich w Białce Tatrzańskiej. Dodatkowo za pomocą rozwiązań sieci Wi-Fi realizowane są działania edukacyjne skierowane do pacjentów. Projekt bezpłatnego Wi-Fi w Białce Tatrzańskiej to prawdopodobnie największa w Polsce instalacja Wi-Fi przy stokach narciarskich.

Firma Sanofi zdecydowała się też na komunikację opartą na Wi-Fi marketingu skierowaną bezpośrednio do pacjentów. Informacje o produktach Synvisc i Synvisc One oraz o stronie www.bolikolano.pl komunikowane będą do końca sezonu narciarskiego na stronie startowej hotspota.

Kaja Pol, senior manager ds. medycznych Sanofi, wyjaśnia, że wybór narzędzia podyktowany był m.in. możliwością precyzyjnego dotarcia do grupy docelowej. Wszelkie hotspoty marketingowe tworzone przez CCA są hotspotami otwartymi, dostępnymi po akceptacji regulaminu.

Wi-Fi Marketing stworzył i od 2010 r. rozwija System Wi-Fi Spot - przeznaczony dla hotspotów Wi-Fi system kontroli dostępu wraz z zestawem narzędzi wspierających kampanie Wi-Fi marketingowe.