M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Radio Zet z nowym serwisem internetowym

Katarzyna Woźniak | 19 lutego 2015, 06:00

Redaktor naczelną serwisu została Kamila Kalińczak.

Ruszyła nowa strona internetowa Radia Zet w wersji beta. Treści na radiozet.pl tworzy specjalny zespół redakcyjny, który współpracuje z dziennikarzami flagowej stacji w Grupie Eurozet.
Jak zapewnia biuro prasowe, serwis powstał na bazie architektury informacji zgodnej z najnowszymi trendami obowiązującymi na świecie. Użytkownicy mają znaleźć tu m.in.: wiadomości muzyczne, informacje rozrywkowe oraz najważniejsze wiadomości z kraju i ze świata. Na bieżąco będą też informowani o tym, co dzieje się na antenie Radia Zet, a także o projektach specjalnych rozgłośni, eventach, koncertach czy konkursach. Każdy z programów stacji ma specjalną podstronę z materiałami wideo, zdjęciami, informacjami o prowadzących czy też najciekawszymi fragmentami audycji radiowych.

Artykuły, materiały wideo i zdjęcia przygotowuje kilkunastoosobowy zespół redakcyjny online. Jego redaktor naczelną jest Kamila Kalińczak związana z Grupą Eurozet od 2006 r. W ostatnich latach była redaktorem wydania "Wiadomości Radia Zet". W obszarze wiadomości z kraju i ze świata redakcja online będzie współpracować z Działem Informacji Radia Zet.

Serwis w wersji beta działa równolegle z dotychczasową stroną. W pełnej, docelowej wersji z dodatkowo rozbudowanym playerem zacznie funkcjonować od 1 marca. Do tego czasu użytkownik będzie mógł wybrać, z której strony chce korzystać. Nowy serwis został zaprojektowany w technologii Responsive Web Design. Stworzył go dział online Grupy Eurozet. Za jego architekturę odpowiada Andrzej Sienkiewicz.

Czytaj więcej na temat: , ,