M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Mariusz Pitura odchodzi z Lemon Sky JWT

Maciej Florek | 19 lutego 2015, 06:00

Piotr Małkiewicz awansuje na stanowisko executive creative directora całej agencji.

Po pięciu latach pracy jako creative director i executive creative director Mariusz Pitura żegna się z agencją Lemon Sky JWT. Jego stanowisko zajmie Piotr Małkiewicz.

Piotr Małkiewicz jako creative director pracuje w Lemon Sky JWT od września 2014 r., a obecnie awansuje na stanowisko executive creative directora całej agencji. Ma za sobą 15-letnie doświadczenie w reklamie. Poprzednio creative director w agencji Kropka Bordo, której był również współzałożycielem. Wcześniej Małkiewicz przeszedł całą ścieżkę awansu od art directora do creative directora w agencji sieciowej Havas Worldwide Warsaw (wcześniej Euro RSCG 4D).

Pod rządami odchodzącego ze stanowiska Pitury do portfolio JWT Warszawa (przed połączeniem z Lemon Sky) dołączyli tacy klienci, jak IKEA, Nestle Confectionery, Carlsberg czy GSK, a agencja zdobyła kilkanaście nagród i wyróżnień na wielu festiwalach (m.in. Effie, KTR, Epica, Cannes Lions). Sam Pitura był wielokrotnie wybierany na jurora (m.in. JWT Global Creative Council, Eurobest, New York Festivals, Golden Drum, KTR).

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , ,