M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Agora Custom Publishing przygotowała dla Lek-Am cyfrowe wydanie magazynu

Piotr Machul | 13 marca 2015, 06:00

Magazyn przeznaczony jest dla młodych, aktywnych odbiorców.

Agora Custom Publishing przygotowała cyfrowe wydanie magazynu "Nasze Zdrowie Active". Projekt właśnie trafia do odbiorców. "Nasze Zdrowie Active" to lifestyle'owo-poradnikowe pismo skierowane do młodych, aktywnych osób.
"Nasze Zdrowie Active" przygotował zespół Agory, która od 2 lat tworzy drukowane wydanie "Naszego Zdrowia" dla Przedsiębiorstwa Farmaceutycznego Lek-Am.
W każdym numerze, który ukazywać się będzie na razie dwa razy w roku, pojawią się m.in.: materiały poradnikowe (zdrowie, uroda, sport), wywiady z gwiazdami i konkursy.
"Nasze Zdrowie Active" dostępne jest na urządzeniach z systemami operacyjnymi iOS i Android. Można je bezpłatnie pobrać w sklepach App Store i Google Play.
Zespół Agora Custom Publishing całościowo opracował projekt wydania – zadbał zarówno o graficzną stronę projektu, przygotował artykuły i wywiady oraz sesje zdjęciowe, jak również opracował cyfrową wersję pisma.
Agora Custom Publishing tworzy na zlecenie klientów biznesowych wydawnictwa: magazyny, biuletyny i katalogi. Poza materiałami drukowanymi przygotowuje również publikacje w wersji cyfrowej – na tablety i smartfony. Dotychczas Agora Custom Publishing pracowała m.in. dla firm: Douglas Polska, Makro Cash & Carry Polska, Optima, Partner XXI, Totalizator Sportowy i Wisan.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , ,