M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Agata Majecka została chief digital officerem w ZOG

Maciej Florek | 17 marca 2015, 06:00

Majecka pozostaje dyrektorem zarządzającym Performics i Newcast.

Agata Majecka awansowała na stanowisko chief digital officera w ZenithOptimedia Group i będzie odpowiadała za integrację działań z zakresu digital realizowanych we wszystkich agencjach grupy: Zenith, Optimedia, Performics i Newcast.

Chief digital officer to nowo utworzone stanowisko w strukturze firmy. Jednocześnie Majecka pozostaje dyrektorem zarządzającym Performics i Newcast.

W nowej roli Agata Majecka będzie rozwijała kompetencje digitalowe oraz ofertę grupy w tym obszarze. Merytorycznie będą do niej raportować zespoły digitalowe Zenith i Optimedia koordynowane przez Michała Tarantę (head of digital Zenith) i Kamila Getkę (Optimedia digital coordinator), co ma zapewnić optymalne wykorzystanie zasobów, wymianę wiedzy i rozwój kompetencji oraz szersze wykorzystanie rozwiązań i produktów oferowanych przez Performics i Newcast.

Majecka jest od 10 lat związana z mediami digitalowymi. Od 2008 r. pracuje w ZenithOptimedia Group. W 2011 r. wprowadzała na polski rynek brand Performics, w którym od tego czasu zarządza zespołem oferującym usługi w zakresie strategii mediów interaktywnych i rozwiązań efektywnościowych opartych na zaawansowanej analityce. Od 2014 r. jest również dyrektorem zarządzającym Newcast – agencji odpowiadającej za realizację strategii kreatywnych i projektów niestandardowych.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , ,