M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

AXN wspiera wiosenne premiery [wideo]

Maciej Florek | 15 kwietnia 2015, 06:00

Za przygotowanie i realizację konkursu oraz kreacje internetowe odpowiada agencja Threei.

Wiosna w AXN to czas konkursowej rywalizacji i szansa na zdobycie nagród. Rusza konkurs filmowy "Kierunek akcja", w którym widzowie mogą powalczyć o oryginalne skutery Vespa Primavera w trzech wiosennych odsłonach oraz gadżety Sony.

Aby wygrać nagrody, należy śledzić antenę AXN, AXN White, AXN Black i wykazać się spostrzegawczością. W ciągu trzech tygodni trwania konkursu na antenie trzech kanałów z portfolio AXN pojawią się specjalne kody, dzięki którym możliwy jest udział w zabawie. Aby przetestować swoje umiejętności, należy zalogować się na specjalnej stronie internetowej www.kierunekakcja.axn.pl i rozwiązać zagadki przygotowane przez telewizję AXN.

Zabawa wspierana jest przez niestandardowe formaty reklamowe w portalach Gazeta.pl oraz Wp.pl, kampanię w mediach społecznościowych, wyszukiwarkach oraz działania kontekstowe w ramach sieci Ad Context i BusinessClick. Za przygotowanie i realizację konkursu oraz kreację internetowe odpowiada agencja Threei, za zakup mediów dom mediowy Carat Polska. Za przygotowanie spotów konkursowych odpowiada wewnętrzny dział kreacji AXN - SPT Networks Central Europe.

Konkurs wspiera wiosenne premiery stacji oraz konkretne pasma programowe kanałów z portfolio AXN.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , ,