M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Eska imprezuje z Jurajską

Katarzyna Woźniak | 29 kwietnia 2015, 06:00

Na radiowej i telewizyjnej antenie Eski ruszyła specjalna akcja promocyjna "ImprEskowy odlot - owocuje radością".

Na antenach Radia Eska i Eska TV ruszyła akcja specjalna „ImprEeskowy odlot – owocuje radością”. Sponsorem akcji jest Jurajska ze Smakiem, producent Naturalnej Wody Mineralnej Jurajska i napojów na bazie tej wody (Jurajska Sp. z o.o.).

Akcja potrwa do 10 maja. Promowana jest na antenie radia, w stacji muzycznej Eska TV, w serwisie Eska.pl oraz poprzez specjalne aplikacje na fanpage’u Radia Eska w Facebooku.
Nagrodami w konkursie są weekendowe wyjazdy do jednej z czterech stolic europejskich (Praga, Budapeszt, Wiedeń, Berlin) w towarzystwie Jurajskiej, ekip Radia Eska i Eska TV, a także Janka Pirowskiego, gospodarza wieczornej audycji „ImprEska”.
Aby wziąć udział w zabawie, należy poprzez specjalną aplikację umieszczoną na fanpage’u radia załadować imprezowe zdjęcie i ciekawie odpowiedzieć na trzy pytania dotyczące miejsca destynacji. Co tydzień wygrywają cztery osoby, które w podróż po Europie mogą zabrać osobę towarzyszącą. Dodatkowo zwycięzcy otrzymują zapas Jurajskiej ze Smakiem.

W każdą sobotę w ciągu dnia na antenie radia będzie można usłyszeć relację z wyprawy, natomiast o 20:00 w soboty nadawane będą specjalne wydania „ImprEski” prosto ze stolicy, w której aktualnie bawią się zwycięzcy. Relacje emitowane będą także na antenie Eska TV od 10 maja w każdą niedzielę o godz. 10:00.

Za aplikacje odpowiada SMI. Kreacja, produkcja, koordynacja jest po stronie Pracowni Kreatywnej, działającej w ramach Grupy ZPR Media.

W Radiu Eska emitowane są oznaczenia sponsorskie Jurajskiej, w portalu Eska.pl znajdują się logotyp i packshoty, z kolei na antenie Eska TV wkrótce widoczne będą billboardy i belki konkursowe.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , ,