M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Aleksandra Kosik i Katarzyna Wolska w kreacji Change

Tomasz Wygnański | 4 maja 2015, 06:00

Do działu kierowanego przez Jana Majle i Rafała Górskiego dołączy seniorski team. Zmiany także w innych działach agencji.

Do działu kreacji kierowanego przez Jana Majle i Rafała Górskiego dołączy seniorski team: Aleksandra Kosik i Katarzyna Wolska.

Kosik i Wolska pracują razem od pięciu lat. Ostatnio w Red8, a wcześniej w agencjach Havas i Publicis (Kosik również w Young & Rubicam). Były wielokrotnie nagradzane na festiwalach KTR i Golden Drum. Pracowały dla takich klientów, jak: Polkomtel, Orange, Bank Pekao SA, Maspex, Renault czy Peugeot.

Team Wolska/Kosik zastąpi Zuzannę Wrońską i Rafała Nagieckiego, którzy rozstają się z firmą. Do zespołu design w Change dołączy również senior designer Janusz Łach, przez ostatnie lata związany z wydawnictwem Bauer.

Dział client service zasilą Katarzyna Ryba i Kamila Dziewulska, obie na stanowiskach senior account executive. Katarzyna Ryba pracowała wcześniej w agencji Clos Brothers, obsługując budżety m.in. Toyoty, IKEA, Sanofi, PepsiCo i Cyfrowego Polsatu. Dziewulska przechodzi z agencji VML, gdzie realizowała projekty dla Bobovity, Bebiko i Philips Avent. Wcześniej przez półtora roku pracowała w Ogilvy & Mather dla m.in. Avonu, BZ WBK, Payback i Philips Polska. Obie łączą doświadczenie w realizacji zarówno projektów digitalowych, jak i kampanii z obszaru mediów tradycyjnych.

Zmiany dotyczą również działu strategii. Z firmą rozstaje się strategy director Adam Śmiłowski. Nazwisko jego następcy nie jest jeszcze znane. 

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,