M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Aleksandra Pietrzyk przeszła z Polsat Media do Endemol Polska

Katarzyna Kacprzak | 16 czerwca 2015, 06:00

Head of commercial dołącza do zespołu firmy.

Aleksandra Pietrzyk w Endemol Polska objęła stanowisko head of commercial.  Będzie odpowiedzialna m.in. za budowanie strategii komercjalizacji formatów telewizyjnych na różnych polach eksploatacji. Do jej zadań będzie również należał rozwój projektów komercyjnych oraz budowanie relacji z partnerami z branży telewizyjnej i reklamowej.

Od 2012 r. Pietrzyk pracowała w Polsat Media, ostatnio jako kierownik ds. projektów specjalnych. Odpowiadała za niestandardowe formy reklamy w ramach programów emitowanych na głównej antenie Polsatu. Wcześniej związana była z TVN, gdzie pracowała jako koordynator sprzedaży w agencji TVN.

Endemol po fuzji z Shine Group i Core Group należy do największych producentów telewizyjnych na świecie. Firma działa w ponad 30 krajach. Ma w swojej bibliotece ponad 600 formatów. W Polsce Endemol zasłynął produkcją „Big Brothera”. Dzisiaj stoi między innymi za show „Twoja twarz brzmi znajomo”, emitowanym od trzech sezonów w telewizji Polsat, teleturniejem „Postaw na milion”, emitowanym w TVP2 oraz serialem „Krew z krwi”, którego drugą serię emituje TVP2.

Czytaj więcej na temat: , , , , , ,