M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Leo Messi odradza kopiowanie

( red. ) | 21 sierpnia 2015, 06:00

Czterokrotny zdobywca Złotej Piłki zachęca młodych sportowców wraz z marką Adidas, aby tworzyli własny styl, a nie tylko naśladowali.

Piłkarz Leo Messi zachęca kreatorów gry do tego, aby poszli własną drogą i nie naśladowali go już nigdy więcej. Messi daje wskazówki w minutowym filmie "Unfollow", będącym częścią kampanii Adidasa "Create Your Own Game".

Messi, czterokrotny zdobywca Złotej Piłki, jest uwielbiany i naśladowany przez miliony fanów na całym świecie. Jednak Adidas chce, aby do głosu doszli kreatorzy, a nie naśladowcy. Dlatego zwraca się do tych, dla których rewelacyjny Argentyńczyk nie jest już bohaterem, tylko konkurencją.

"Unfollow" to kolejny etap kampanii Sport15, który pokazuje zmianę w sposobie komunikacji przez Adidasa. W świecie pełnym naśladowców marka chce dotrzeć do tych, którzy mają odwagę, aby się wyróżniać. Najnowszy film z udziałem Messiego jest wezwaniem dla wszystkich, którzy przeciwstawiają się ustanowionym wcześniej normom. Futbol rozwija się każdego dnia. Aby odnieść sukces, nie wystarczy naśladować Leo Messiego. Trzeba mieć swój własny styl.
Za kreację kampanii odpowiada agencja 72andSunny.
 

(Marketing Magazine)