M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Fitella startuje z jesienną promocją

Katarzyna Woźniak | 17 września 2015, 06:00

Marka FoodCare oferuje w konkursie vouchery wycieczkowe i na zakupy.

Marka Fitella z portfolio FoodCare przygotowała ofertę promocyjną i konkurs, w którym do wygrania są vouchery wycieczkowe i bony na zakupy.

Promocja konsumencka wystartowała 14 września i została przygotowana we współpracy z multibrandowym sklepem Answear.com. Od 14 września do 15 grudnia 2015 r. każdy, kto kupi promocyjne opakowanie Fitelli otrzymuje gwarantowany rabat 20 proc. na zakupy w sklepie Answear.com - zapewnia organizator. Dodatkowo przy zakupie minimum trzech produktów Fitella 50 g lub jednego 225 lub 300 g z promocyjnej oferty konsumenci mają szansę wygrać nagrody w konkursie "Bądź zdrowa i modna z Fitellą i Answerem". Do wygrania są vouchery wycieczkowe o łącznej wartości 5000 zł ufundowane przez biuro podróży Loco Travel oraz karty podarunkowe o łącznej wartości 3000 zł na zakupy w sklepie internetowym Answear.com.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest  udzielenie kreatywnej odpowiedzi na pytanie: "Jak dbasz o siebie?” i przesłanie jej wraz z prawidłowo wypełnionym formularzem konkursowym za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej. 

Nazw agencji realizującej projekt nie podano.