M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

DDB & Tribal powołuje nowych szefów działu client service i strategii

Katarzyna Kacprzak | 21 września 2015, 06:00

Aleksandra Jurkiewicz i Joanna Karwowska-Koza awansują w strukturach agencji.

Aleksandra Jurkiewicz
Aleksandra Jurkiewicz
DDB & Tribal ogłosiło zmiany na kluczowych stanowiskach agencji. Dotychczasowa szefowa działu strategii Aleksandra Jurkiewicz od października przejmie zarządzanie działem client service. Zmiana ta związana jest z odejściem z agencji Zuzanny Warownej-Toruńskiej (o czym pisaliśmy w piątkowym wydaniu MMP24). Do obowiązków Jurkiewicz należeć będzie między innymi wprowadzenie w procesie pracy agencji zmian na bazie metodyki agile, takich jak Scrum czy Lean Startup. Z kolei Joanna Karwowska-Koza, która przez ostatni rok pełniła obowiązki acting strategy directora, otrzyma awans na stanowisko strategy directora.

Jurkiewicz z DDB & Tribal związana jest od 2009 r. i od tego roku zarządzała działem strategii. Wcześniej pełniła obowiązki dyrektor strategii w agencji Publicis.

Joanna Karwowska-Koza
Joanna Karwowska-Koza

Karwowska-Koza jest w branży reklamowej od 10 lat, swoje pierwsze kroki stawiała w Greyu, potem w agencji Publicis. Od pięciu lat związana z DDB & Tribal. Odpowiedzialna za tworzenie strategii marki między innymi dla PKO Banku Polskiego i wprowadzenie kampanii z Szymonem Majewskim, PZU  i rozwijanie platformy kreatywnej z Marcinem Dorocińskim czy Johnson & Johnson. Współtworzone przez Joannę Karwowską-Kozę strategie zostały nagrodzone Effie.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , ,