M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Jennifer Aniston twarzą kampanii Emirates

( red. ) | 6 października 2015, 06:00

Luksusowe usługi przewoźnika promuje znana amerykańska aktorka.

Linie Emirates zaprezentowały reklamę telewizyjną z udziałem hollywoodzkiej aktorki, reżyserki i producentki filmowej – Jennifer Aniston. Tym samym przewoźnik po raz pierwszy w historii nawiązał współpracę z gwiazdą filmową światowego formatu przy realizacji internetowo-telewizyjnej kampanii reklamowej.
Na początku spotu Aniston gorączkowo rozgląda się po kabinie samolotu w poszukiwaniu prysznica, za co wyśmiewa ją personel pokładowy. Okazuje się, że to zły sen, a aktorka budzi się w swojej prywatnej kabinie w klasie pierwszej Emirates i szybko bierze prysznic w Shower Spa, a następnie udaje się do salonu pokładowego – wizytówki samolotów A380 należących do linii.

Reklamę wyreżyserował nominowany do Oscara Bryan Buckley, który zdobył uznanie serią reklam emitowanych w czasie finałów Super Bowl. Londyńska agencja RKCR/Y&R opracowała koncepcję reklamy, a scenariusz powstał przy współpracy agencji z Bryanem Buckleyem i zespołem ds. reklamy Emirates.

Globalna kampania internetowo-telewizyjna rozpocznie się w Stanach Zjednoczonych i ZEA, a w listopadzie ukaże się także w innych państwach, w których linie Emirates prowadzą działalność na dużą skalę, m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, we Francji, Włoszech, w Indiach i Australii.

Do tej pory linie Emirates zainwestowały w ramach kampanii 20 mln dolarów na emisję spotów reklamowych na całym świecie w wersji 30- i 60-sekundowej.

 

Czytaj więcej na temat: , , ,