M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Amica startuje z promocją konsumencką

Katarzyna Woźniak | 12 października 2015, 06:00

Do końca listopada będzie realizowana akcja pod hasłem "Perfekcyjna zabudowa".

"Perfekcyjna zabudowa” to hasło nowej, ogólnopolskiej akcji konsumenckiej firmy Amica, która wystartowała 15 września. Akcja ma na celu wsparcie sprzedaży sprzętu AGD do zabudowy. Działania potrwają do 30 listopada.

Promocja "Perfekcyjna zabudowa” ma na celu zachęcenie konsumentów do wyboru całej gamy urządzeń marki Amica. Przy zakupie wybranych urządzeń AGD i skompletowaniu jednego z czterech zestawów do zabudowy, klienci firmy Amica mogą dostać w prezencie do 1000 zł. Nagroda zostanie przekazana w postaci karty przedpłaconej Visa lub w postaci przelewu dokonanego na konto bankowe uczestnika promocji.
Po dokonaniu zakupu jednego z zestawów promocyjnych klienci muszą zarejestrować się na stronie akcji i wypełnić  formularz, załączając kopię rachunku. Zgłoszenia można wysyłać również drogą e-mailową lub tradycyjną.

Informacje o akcji promocyjnej pojawią się w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Na potrzeby działań komunikacyjnych na stronie internetowej powstała również dedykowana zakładka, w której można znaleźć szczegółowe informacje oraz regulamin oferty specjalnej.
Za realizację i obsługę działań promocyjnych odpowiedzialna jest agencja reklamowa Stokrotka. Komunikacją PR zajmuje się agencja Monday PR.