M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Radiowa Czwórka przygotowuje się do studniówki

Katarzyna Woźniak | 10 listopada 2015, 06:00

Konkurs stacji startuje pod hasłem "Się baluje się".

Radiowa Czwórka ogłasza konkurs adresowany do przyszłorocznych maturzystów. Stacja zaprasza ich do wzięcia udziału w specjalnym konkursie studniówkowym. Tym razem uczestnicy konkursu będą musieli przekonać Czwórkę, że to właśnie ich szkoła chce spędzić niezapomnianą noc studniówkową z radiową ekipą, zamieszczając oryginalne i zabawne zdjęcie ze szkolnego życia w Czwórkowym Facebooku lub Instagramie. Konkurs "Się baluje się” potrwa do 15 grudnia br.  
Jury złożone z dziennikarzy Radiowej Czwórki wybierze najbardziej pomysłowe zdjęcia. Nagrodą w konkursie jest współorganizacja balu studniówkowego przez stację. Specjalnie dla maturzystów na balu zagra Czwórkowy DJ, nie zabraknie licznych atrakcji. W nagrodzonej szkole pojawi się m.in. fotobudka Czwórki. Impreza będzie transmitowana podczas audycji "PlenAir”, emitowanej na żywo ze zwycięskiej szkoły.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zrobić oryginalne zdjęcie prezentujące życie szkoły, opatrzone hashtagiem #siebalujesie i wrzucić je na Czwórkowy Facebook lub Instagram. W opisie zdjęcia należy wpisać nazwę szkoły i miasto.
Najlepsze pomysły będą prezentowane w facebookowym fanpage’u, w Instagramie, Snapchacie i na antenie Czwórki.

Czytaj więcej na temat: