M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Cinema City z projektem wspierającym frekwencję w kinach

Katarzyna Woźniak | 2 grudnia 2015, 06:00

Sieć wprowadza kartę Unlimited - członkowie programu mają mieć możliwość kupna biletów na seanse 2D bez żadnych dopłat, mogą korzystać z oferty kina codziennie, nawet kilkukrotnie.

Sieć Cinema City wystartowała z nowym programem Unlimited. Daje on możliwość oglądania filmów bez limitu na dużym ekranie we wszystkich kinach sieci w całej Polsce. Aby skorzystać z karty, należy uiścić stałą opłatę (42 zł za kina w Warszawie, 49 zł – za korzystanie z oferty kin w całej Polsce).
Unlimited jest kartą imienną. Do programu Unlimited mogą przystąpić osoby pełnoletnie. Karta Unlimited dostępna jest w dwóch wariantach: Unlimited Polska bez Warszawy (abonament 42 zł/miesiąc lub 504 zł/rok dostęp do wszystkich kin Cinema City w Polsce z wyjątkiem Warszawy) oraz Unlimited Polska (abonament 49 zł/miesiąc lub 588 zł/rok – oferujący dostęp do wszystkich kin Cinema City w Polsce).
Członkowie programu Unlimited mają mieć możliwość kupna biletów na seanse 2D bez żadnych dopłat, mogą korzystać z oferty kina codziennie, nawet kilkukrotnie. Jeśli uczestnik jest posiadaczem karty Unlimited Polska, za skorzystanie z oferty kina warszawskiego dopłaca 4 zł.
Formaty specjalne, w technologii 3D, IMAX, 4DX czy VIP, wymagają dodatkowej opłaty, która uzależniona jest od standardowej ceny biletu w wybranym dniu oraz kinie. Seanse specjalne, maratony filmowe, pokazy Cinema Park i Ladies Night są wyłączone ze sprzedaży z kartą Unlimited.

Czytaj więcej na temat: