M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Wonga z nową kampanią [wideo]

Katarzyna Kacprzak | 2 grudnia 2015, 06:00

W spocie występują artyści kabaretowi z Formacji Chatelet. Platforma kreatywna “Kasa musi się zgadzać" opracowana została we współpracy z zespołem agencji Unlimited. Planowanie i zakup mediów - SMG (Starcom).

Rusza nowa ogólnopolska kampania reklamowa firmy Wonga.com, jednej z największych na świecie firm udzielających pożyczek online. Bohaterowie spotów analizują czy stać ich na wydatek i czy warto wziąć pożyczę.

Platforma kreatywna “Kasa musi się zgadzać” opracowana została we współpracy z zespołem agencji Unlimited. Jesienią 2014 roku agencja wygrała przetarg na obsługę strategiczną i ATL marki Wonga w Polsce. Za reżyserię wszystkich spotów w ramach nowej kampanii odpowiedzialny jest Tadeusz Śliwa. Ich produkcję Wonga powierzyła domowi produkcyjnemu Film Produkcja. Planowaniem i zakupem mediów, w następstwie wygranego przetargu, zajął się SMG (Starcom).

Reklamie telewizyjnej towarzyszy kampania w internecie. Za strategię, zakup i optymalizację działań online oraz wsparcie w obszarze CRM i performance design odpowiada agencja digital performance iProspect.

Czytaj więcej na temat: , , ,