M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

77 tys. e-czytelników prenumeruje "Wyborczą"

Maciej Burlikowski | 18 stycznia 2016, 06:00

W ciągu minionego roku liczba liczba płatnych subskrypcji cyfrowych "Gazety Wyborczej" wzrosła o 22 tys. - do 77 tys. Na koniec tego roku wydawca liczy na 90 tys.

Agora SA chwali się, że na koniec ub.r. liczba płatnych subskrypcji cyfrowych "Gazety Wyborczej” wyniosła 77 tys. W stosunku do liczby z końca 2014 r. wzrosła ona o 22 tys. Tym samym, jak podkreśla wydawca, dziennik zrealizował cel w zakresie liczby prenumerat cyfrowych o rok wcześniej, niż to było zaplanowane. Liczba prenumerat wzrosła zwłaszcza, gdy wydawca poszerzył ofertę o pakiety dla klientów instytucjonalnych w czwartym kwartale 2014 r.

Te 77 tys. to wszystkie rodzaje subskrypcji: tygodniowe, miesięczne, kwartalne, półroczne i roczne zakupione na stronach internetowych serwisów "Gazety Wyborczej” i jej wydawnictw ("Wysokie Obcasy”, "Duży Format”, "Ale Historia”, "Wysokie Obcasy Extra”, "Książki. Magazyn do Czytania”).

- Osiągnięcie poziomu ponad 77 tys. płatnych subskrypcji cyfrowych już w 2015 r. - a nie, jak pierwotnie planowaliśmy, w 2016 r. - dodaje nam odwagi do wyznaczania sobie kolejnych ambitnych celów: na koniec 2016 r. chcielibyśmy zbudować bazę około 90 tys. płatnych prenumerat cyfrowych "Gazety Wyborczej” - zapowiada  
Robert Musiał, członek zarządu Agory.

Czytaj więcej na temat: , , ,