M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Remigiusz Chrzanowski nowym dyrektorem zarządzającym Agito.pl

Tomasz Wygnański | 27 stycznia 2016, 06:00

Menedżer z doświadczeniem m.in. w firmach Dell i TP pokieruje działaniami e-detalisty.

Remigiusz Chrzanowski jest nowym dyrektorem zarządzającym Agito.pl, Dołączył do firmy w kwietniu 2015 r., dotychczas zajmował się przede wszystkim budową działu customer experience w ramach struktury Agito.pl. Ma ponad 15 lat doświadczenia w rozwoju biznesu. Przed dołączeniem do Agito pracował w firmie Dell, gdzie między innymi rozwijał  Executive Briefing Center, oraz w Telekomunikacji Polskiej, w której miał możliwość uczestniczenia w procesie wdrażania Błękitnej Linii.

– Pracujemy nad zwiększeniem satysfakcji naszych klientów w myśl zasady "No customer left behind", która motywuje nas każdego dnia do wsłuchiwania się w głos tych, którzy nam zaufali i odpowiadanie na ich potrzeby. Oznacza to między innymi optymalny poziom cen, czasu dostawy, elastyczną politykę zwrotów, ale również wysoki poziom obsługi posprzedażowej. Kluczowa będzie dla nas też dobra współpraca z dostawcami i partnerami biznesowymi – powiedział Remigiusz Chrzanowski.

W związku z rozwojem biznesu nastąpiła również zmiana w dziale handlowym firmy. Funkcję menedżera dywizji odpowiadającego za sprzedaż w kategoriach związanych z elektroniką pełni Tomasz Fuks. 

Agito powstało w 2002 r. jako jeden z pierwszych sklepów internetowych w Polsce, od czerwca 2012 jest częścią globalnej grupy Naspers.

Czytaj więcej na temat: , , , , ,