M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Anna Zielińska została client service directorem SMG LiquidThread

Maciej Florek | 29 stycznia 2016, 06:00

Od 2000 r. była związana z agencją K2, w której do sierpnia 2015 r. pełniła funkcję account directora.

Anna Zielińska dołączyła do SMG LiquidThread i na nowo utworzonym stanowisku client service directora będzie zarządzać zespołem obsługi klientów. Anna Zielińska ma dbać o jakość współpracy pomiędzy teamami account directorów, budować relacje z klientami SMG oraz rozwijać kompetencje wewnątrz zespołów. Nowa client service director SMG LiquidThread będzie również wspierać account directorów w bieżących projektach i współtworzyć ofertę agencji.

Zielińska ma kilkunastoletnie doświadczenie w branży marketingowej. Od 2000 r. była związana z agencją K2, w której do sierpnia 2015 r. pełniła funkcję account directora. Koordynowała i odpowiadała za realizację operacyjną projektów we wszystkich kanałach komunikacji dla takich reklamodawców, jak Volkswagen, PZU, PKO BP czy Polpharma.

O powstaniu międzynarodowej marki SMG LiquidThread, agencji która integruje wszystkie kompetencje i usługi związane z tworzeniem treści, kreacją, produkcją, mediami społecznościowymi i branded content, informowaliśmy we wczorajszym wydaniu MMP24.

Czytaj więcej na temat: , , , , , ,