M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Radosław Sączek pokieruje działem akcji niestandardowych Tandem Media

Katarzyna Woźniak | 23 lutego 2016, 06:00

W zespole brokera radiowo-kinowego Agory nastąpią zmiany.

Od najbliższego miesiąca w zespole Tandem Media, brokera radiowo-kinowego Agory, nastąpią zmiany - działem akcji niestandardowych, funkcjonującym pod nową nazwą Tandem Laboratorium, pokieruje Radosław Sączek. Jako creative group head będzie odpowiedzialny m.in. za tworzenie dla reklamodawców ofert komunikacji niestandardowej w stacjach Złote Przeboje, Rock Radio, Tok FM i Pogoda, serwisie Tuba FM oraz w sieci kin Helios.
Radosław Sączek, przed dołączeniem do Tandem Media w 2014 r., pracował w biurze reklamy Polskapresse, gdzie przez pięć lat był szefem działu kreacji, zajmującego się tworzeniem i wdrażaniem niestandardowych projektów reklamowych w dziennikach regionalnych oraz w bezpłatnej gazecie "Nasze Miasto". Wcześniej pracował m.in. w Universal McCann, Media Express oraz w "Gazecie Wyborczej".
Poprzednio działem akcji niestandardowych Tandem Media kierował Piotr Gałęzowski, który zakończył współpracę z Agorą.
Tandem Media to zespół, który działa w strukturach sprzedażowych Grupy Radiowej Agory. Zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży czasu antenowego w stacjach radiowych, a także sprzedażą powierzchni on-screen i off-screen w sieci kin Helios.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , ,