M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Magdalena Drozdowska i Mateusz Książek pokierują kreacją Deloitte Digital

Katarzyna Kacprzak | 23 lutego 2016, 06:00

Agencja otwiera warszawski oddział.

Do zarządzanego przez Michała Owczarka działu strategy+creative Deloitte Digital dołączyli Magdalena Drozdowska i Mateusz Książek, obejmując stanowiska dyrektorów kreatywnych. Przechodzą z DDB & Tribal, gdzie pracowali od sześciu lat, od dwóch lat jako deputy creative directors. W Deloitte Digital będą zarządzali zespołem kreatywnym w warszawskim oddziale agencji, który otwiera się na początku br. W Łodzi dział strategy+creative reprezentują art directors: Piotr Kacprzak i Dominik Jankowski oraz team kreatywny: Ewa Trzewikowska i Joanna Maksymiuk-Lipszyc, który przeszedł w 2014 r. z Havas Worldwide.

- Pomysł na Deloitte Digital jest dobry i prosty – tłumaczą swoją decyzję. Połączymy myślenie koncepcyjne, które zawsze było naszą mocną stroną, z technologią, która jest mocną stroną zespołu Deloitte Digital. Dziś każda kampania musi mieć swój UX, front-end i back-end. Agencje digitalowe to rozumieją, ale często podchodzą do pracy bardziej narzędziowo. U nas punktem wyjścia jest zawsze marka, ludzie i ich potrzeby. Narzędzia i media mają służyć realizacji pomysłów, a nie odwrotnie. Dodatkowo wnosimy nasze kilkunastoletnie ATL-owe doświadczenie, bardzo przydatne przy realizacji kampanii digitalowych wykorzystujących wideo czy fotografię.

Drozdowska i Książek pracują w branży od kilkunastu lat, a jako zespół od ośmiu. W ich dorobku są nagradzane w Cannes, na Eurobest i Golden Drum kampanie, m.in. "Rozkład jazdy" i "Chalkboard menu" dla McDonald’s, "Sztuka, której nikt nie widział" dla Fundacji Audiodeskrypcja czy "Park & drive" dla salonu Volkswagena. Realizowali kampanie dla takich marek, jak: Algida, Allegro, PZU, McDonald’s, Renault, Biedronka, Mercedes-Benz, Coca-Cola czy Lech. Ich doświadczenie obejmuje zarówno tradycyjne działania ATL i BTL, jak i digital oraz mobile.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , , , ,