M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Waldemar Gasper dyrektorem Biura Reklamy TVP

Piotr Machul | 24 lutego 2016, 06:00

Małgorzata Szelenbaum i Wojciech Kowalczyk, byli menedżerowie Atmediów, dołączają do kierownictwa biura.

Waldemar Gasper został powołany przez zarząd TVP na stanowisko dyrektora Biura Reklamy TVP. Zastąpił na tym stanowisku Marcina Gudowicza, który rozstaje się z biurem, o czym pisaliśmy w MMP24 29 stycznia br.

Waldemar Gasper był związany z Telewizją Polską w latach 1994-1996, kiedy współtworzył strategię programową TVP1 i kierował redakcjami publicystyki społeczno-kulturalnej oraz widowisk artystycznych.

W latach 1997-2001 jako wiceprezes ds. programu spółki producenckiej Plus pracował dla potrzeb radiofonii katolickiej w Polsce. Odpowiadał za budowę programu sieci radiofonii oraz finansowanie projektu, który osiągnął piąty wynik słuchalności w skali kraju. Kierował również Agencją Reklamową Plus. Od 1997 r. do września 2001 r. jako prezes zarządu Telewizji Familijnej SA, a później przewodniczący rady nadzorczej Telewizji Familijnej SA, współtworzył  strategię programową Telewizji Puls. Od 2001 r. do 2013 r. zajmował się doradztwem w zakresie marketingu i reklamy oraz doradztwem strategicznym. W latach 2009-2010 współpracował z Deloitte Business Consulting.

Do zespołu BR TVP dołączają Małgorzata Szelenbaum jako zastępca dyrektora biura, i Wojciech Kowalczyk jako zastępca dyrektora ds. strategii. Od niedawna dyrektorem strategii jest Barbara Klejnons. O jej nominacji pisaliśmy w MMP24 2 lutego br.

Małgorzata Szelenbaum ma ponad 15 lat doświadczenia w dziedzinie zarządzania sprzedażą produktów reklamowych w telewizji oraz internecie. Przez ostatnie 10 lat związana była z firmą Atmedia, gdzie pełniła funkcję dyrektora sprzedaży.

Wojciech Kowalczyk ma 15-letnie doświadczenie zdobyte w telewizji, domu mediowym oraz w firmie brokerskiej. Był wieloletnim dyrektorem marketingu w Atmediach, gdzie był współtwórcą polityki handlowej oraz strategii marketingowej i PR. Ostatnio sprawował funkcję head of marketing and advertising sales MTG World, nadawcy kanałów tematycznych. 

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , ,