M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Juliusz Szalek pokieruje serwisem WP Moto

Maciej Burlikowski | 7 kwietnia 2016, 06:00

Były naczelny "Auto Motor i Sport" pokieruje serwisem motoryzacyjnym portalu.

Juliusz Szalek, wcześniej związany z Motor-Presse Polska, przeszedł do Grupy Wirtualnej Polski, gdzie objął nowo utworzone stanowisko redaktora prowadzącego serwisu motoryzacyjnego WP Moto. Będzie odpowiadał za opracowanie i realizację polityki wydawniczej serwisu.

Szalek do stycznia br. był redaktorem naczelnym magazynu "Auto Motor i Sport” Motor-Presse Polska oraz motoryzacyjnych serwisów internetowych: wydawcy Auto-motor-i-sport.pl i Mojeauto.pl. Wcześniej był menedżerem wszystkich wydawnictw motoryzacyjnych w kanale online Ringier Axel Springer. Do jego obowiązków należało m.in. zarządzanie serwisami Autoswiat.pl i Topgear.com.pl.
Doświadczenie dziennikarskie zdobywał m.in. w "Gazecie Wyborczej”, "Wysokich Obrotach”, a także w magazynie "Press”. Był również redaktorem naczelnym portalu motoryzacyjnego Moto.pl (Agora). Prowadził program "Zakup kontrolowany” w TVN Turbo i współpracował z tą stacją przy tworzeniu programu "Automaniak”. Jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , ,