M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

IQS powiększa zespół

Tomasz Wygnański | 24 maja 2016, 06:00

Do firmy dołączyli nowi badacze w zespołach ilościowych i jakościowych.

Pracę w ilościowych zespołach badawczych IQS zaczynają: Krzysztof Kozon, Beata Durka oraz Gabriela Różańska. 

Krzysztof Kozon ma ponad 18-letnie doświadczenie w badaniach marketingowych, w tym w ARC Rynek i Opinia, ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku, Millward Brown. Obsługiwał klientów głównie z rynku FMCG, samochodowego i paliwowego oraz finansowego. Beata Durka na rynku badań jest od niemal 20 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Ośrodku Realizacji Badań Socjologicznych IFiS PAN, następnie w OBOP/TNS i Ipsos. Gabriela Różańska to doktorantka, absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Wcześniej związana z Employer Branding Institute oraz TNS. 

Wzmocnienie instytutu nastąpiło także w zespołach jakościowych. Do IQS dołączyli: Marcin Trzciński, Ewa Świątkowska, Tomasz Smak, oraz Aleksandra Pierścińska i Magdalena Tędziagolska.

Marcin Trzciński to badacz z ponad 16-letnim doświadczeniem w branży. Poprzednio pracował w Millward Brown, Ipsos oraz ARC Rynek i Opinia. Realizował m.in. projekty dla branży FMCG (głównie alkohole), usług (telekomy oraz branża finansowa), a także przemysłu i mediów. Kolejny nowy badacz jakościowy to Ewa Świątkowska. Doświadczenie zdobywała w Millward Brown, a ostatnio po stronie klienta w firmie Nestle i L'Oreal. Z wykształcenia jest socjologiem i kulturoznawcą. W IQS odpowiedzialna za projektowanie, prowadzenie i analizę projektów jakościowych. Tomasz Smak wrócił do IQS po krótkiej przerwie w IPSOS-ie. Specjalizuje się w projektach eksploracyjnych, badaniach marek oraz testach komunikacyjnych.

Zmiany nastąpiły również w strukturze organizacji, z której wyłoniły się dwa nowe zespoły jakościowe. Do jednego z nich dołączyła Aleksandra Pierścińska - z wykształcenia antropolog kultury. Specjalistka ds. badań jakościowych w projektach na zlecenie jednostek administracji publicznej i organizacji z sektora pozarządowego. W kolejnym nowym zespole pracę zacznie też Magdalena Tędziagolska - socjolożka, badaczka i trenerka, z ponad 10-letnim doświadczeniem w badaniach społecznych, głównie w obszarze edukacji, kultury oraz rozwoju lokalnego. 

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , ,