M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Soraya wprowadza nową linię kosmetyków upiększających

Katarzyna Woźniak | 31 maja 2016, 06:00

Nowa linia Ideal Beauty ma widocznie poprawiać stan skóry twarzy i ciała - nowe produkty otrzymają marketingowe wsparcie latem.

Na rynek trafia nowa nowa linia marki Soraya - Ideal Beauty (Cedderoth). To linia kosmetyków do twarzy i ciała dla młodych kobiet, które poszukują kosmetyku, który natychmiast poprawia wygląd ich skóry.
Na portfolio linii składają się hydrokremy w trzech wariantach dla skóry o różnych potrzebach (w tym normalnej, mieszanej i suchej). Dzięki zawartości 80 proc. mają wchłaniać się natychmiast, nie pozostawiając na skórze tłustej warstwy. Sugerowana cena to 22,9 zł. Kremy esencje mają długotrwale nawilżać i odżywiać skórę, nadawać jej wygląd wypoczętej i rozświetlonej. Występują również w kilku wariantach - w zależności od potrzeb skóry, na dzień i na noc.
Produkt Body Make-Up ma wyrównywać koloryt skóry natychmiast po użyciu, nawilżać ją i wygładzać. Sugerowana cena detaliczna to 24,99 zł.
W linii występuje również produkt o nazwie Drogocenny Eliksir Olejków, który ma również poprawiać wygląd skóry i kompleksowo ją nawilżać. W linii nowych produktów występują również maseczka i samoopalająca mgiełka do ciała. Linia Soraya Ideal Beauty będzie wspierana marketingowo w okresie czerwiec-lipiec w prasie, internecie, social mediach. Za kreację odpowiada agencja Lemon Sky JWT,  za zakup mediów dom mediowy UMC.

Czytaj więcej na temat: , , ,