M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Odchodzi szef marketingu Orange

Maciej Burlikowski | 7 lipca 2016, 06:00

Michał Paschalis-Jakubowicz, członek zarządu Orange Polska ds. marketingu, złożył rezygnację z powodów osobistych, ze skutkiem natychmiastowym. Tymczasowo jego obowiązki przejmie prezes Jean-François Fallacher.

Michał Paschalis-Jakubowicz, członek zarządu Orange Polska ds. marketingu, odchodzi z firmy. Jak podano w komunikacie, złożył rezygnację z powodów osobistych, ze skutkiem natychmiastowym. Jego obowiązki tymczasowo przejmie prezes spółki Jean-François Fallacher.

Paschalis-Jakubowicz pracował w Orange Polska (wcześniej Telekomunikacja Polska SA) od 2009 r. Zaczynał w PTK Centertel (spółka zależna ówczesnej TP SA, operator sieci komórkowej Orange) jako dyrektor marketingu usług mobilnych. W listopadzie 2013 r. dołączył do zespołu Orange Polska jako dyrektor wykonawczy ds. marketingu rynku masowego. Do zarządu Orange Polska wszedł w październiku ub.r. Wcześniej pracował w firmach Nicom Consulting, Polkomtel (operator sieci komórkowej Plus), w Wirtualnej Polsce (od 2001 do 2013 r. spółka należała do Telekomunikacji Polskiej) i A.T. Kearney.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , ,