M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Contented by They.pl rozbudowuje zespół

Maciej Florek | 14 lipca 2016, 06:00

Cztery osoby dołączają do agencji.

Do zespołu Contented by They dołączyły cztery nowe osoby. Copywriterskie prace związane z tworzeniem wpisów blogowych, artykułów sponsorowanych, infografik, ebooków m.in. dla branży wnętrzarskiej, budowlanej, medycznej
oraz elektronicznej będzie wspierać Aleksandra Berka. Pracowała m.in. w agencji Garden of Words i digitalowej Fenomem.

Zarówno tworzeniem treści, jak i kontaktem z mediami w Contented by They.pl będzie się zajmować Katarzyna Szczepaniak. Od czterech lat związana jest z mediami (głównie z internetem). Wcześniej pracowała jako traffic manager w sieci Adretail (Grupa Interia.pl).

W organizacji eventów, współpracy z blogerami (np. z branży wnętrzarskiej), analizie mediów oraz tworzeniu strategii contentmarketingowych swoim doświadczeniem będzie wspierać Damian Kopankiewicz. Zawodowo związany z organizacją i promocją konferencji oraz projektów edukacyjnych. Przez prawie dwa lata zdobywał doświadczenie w Izbie Gospodarki. W MM Conferences SA odpowiadał za pozyskiwanie patronatów medialnych, współpracę z partnerami i komunikację w kanałach social media.

Tworzeniem wizerunku marki w internecie, kontaktowaniem się z dziennikarzami (głównie mediów elektronicznych), tworzeniem strategii działań wizerunkowych oraz sprzedażowych zajmie się Monika Pigan. Doświadczenie zdobywała w agencji Business & Culture. Wcześniej pracowała jako dziennikarz Wiadomości Onet.pl.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , ,