M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Jacek Szulecki szefem kreacji w J. Walter Thompson

Maciej Burlikowski | 2 sierpnia 2016, 06:00

Zastąpił Piotra Małkiewicza, który rozstał się z firmą.

Jacek Szulecki, do niedawna dyrektor kreatywny w agencji McCann Warsaw, przechodzi do grupy J. Walter Thompson, gdzie obejmie stery kreacji. Formalnie Szulecki będzie odpowiedzialnym za rozwój działu kreacji w J. Walter Thompson Warsaw – multiserwisowej jednostce doradczo-komunikacyjnej skoncentrowanej na rozwoju biznesu klientów oraz ich marek. Wzmocni również kompetencje kreatywne całej grupy J. Walter Thompson w Polsce.

Zastępuje na tym stanowisku Piotra Małkiewicza, który kierował kreacją agencji (wcześniej Lemon Sky JWT) od jesieni 2014 r.

- Jako grupa J. Walter Thompson mamy ogromny potencjał, ale potrzeba nam solidnego zastrzyku kreatywności. Postawiłam sobie za cel, że wprowadzę ją na wyżyny kreatywności, a Jacek Szulecki już wiele razy udowodnił, że takie wyzwania miał przed sobą i genialnie sobie z nimi poradził - mówi Beata Turlejska-Zduńczyk, CEO J. Walter Thompson Group Poland.

Szulecki kierował kreacją w McCann Warsaw od lutego 2013 r. do lipca br. Wcześniej przez siedem lat był dyrektorem kreatywnym Havas Worldwide. Pracował także w Saatchi & Saatchi. 

Czytaj więcej na temat: , , , , , , ,