M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Dominika Olszyna została redaktor naczelną serwisu Urzadzamy.pl

Ewa Woźniak | 3 sierpnia 2016, 06:00

Dzisiaj Dominika Olszyna obejmie stanowisko redaktor naczelnej serwisu wnętrzarskiego Urzadzamy.pl. To nowe funkcja w firmie.

Dominika Olszyna pracuje w Grupie ZPR Media od 2011 r. Początkowo była redaktor prowadzącą „M jak Mieszkanie”, a we wrześniu 2011 r. objęła stanowisko zastępcy redaktor naczelnej miesięcznika. Nowa funkcja dla serwisu ma zapewnić większą integrację redakcji magazynów drukowanych z redakcją internetową oraz ma uspójnić zawartości merytoryczne w obu kanałach dystrybucji treści.

Dominika Olszyna to redaktorka i autorka tekstów o wnętrzach, designie, architekturze, modzie i kulturze. Publikowała m.in. w „Architekturze-Murator”, „Newsweeku Polska”, „Wysokich Obcasach”, „Exlusive”, „K Magu”, „Kukbuku”, „Zwierciadle”, „Pani”, „Podróżach”. Wraz z Agnieszką Gruszczyńską-Hyc była kuratorką wystawy „Work in progress” na Łódź Design Festival w 2014 r.

Spółka ZPR Media wprowadziła zmiany w zarządzaniu segmentami wydawniczymi. Ewa P. Porębska została dyrektorem zarządzającym serwisu Urzadzamy.pl i od tej chwili zarządza całym segmentem Wnętrza (miesięczniki i serwisy internetowe). Dyrektorem serwisów internetowych Wnętrza (Urządzamy.pl i Wymarzonyogrod.pl) została Agnieszka Żuber. Za działania marketingowe dla serwisu Urzadzamy.pl odpowiada Alicja Strzelczak.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , , ,