M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

RDC wraca do nazwy Radio dla Ciebie

Katarzyna Woźniak | 7 września 2016, 06:00

Stacja wraca do poprzedniej nazwy i wspiera działania kampanią w mediach.

W ubiegłym tygodniu rozpoczęła się kampania promocyjna Radia dla Ciebie (dawniej RDC). Jej celem jest zbudowanie wizerunku RDC jako Stacji otwartej na każdego Słuchacza.
Stację promują osobowości znane z anteny: Anna Matusiak ("Południe z animuszem” – wtorki i czwartki od 10:00 do 14:00), Bartek Marszałek (współprowadzący z Dagmarą Kowalską "Moto eter” – od poniedziałku do środy i w piątki o 13:30), Stan Borys ("Rozmowy z samym sobą” – poniedziałki od 18:00 do 19:00) oraz Nela Mała Reporterka ("Nela i tajemnice świata” – niedziele od 12:00 do 13:00). Ich twarze można oglądać w telewizji, prasie – w miesięcznikach i tygodnikach, w internecie, na ekranach w komunikacji miejskiej, na taksówkach oraz w kinach.
Start kampanii zbiegł się z wprowadzeniem do obiegu nowego logotypu akcentującego powrót do dawnej nazwy rozgłośni – Radio dla Ciebie. Kampania wspomagana jest działaniami marketingowymi na uruchomionej dziś w odświeżonej wersji stronie internetowej Rdc.pl. Punktem kulminacyjnym kampanii będzie wydarzenie "Na fali z Radiem dla Ciebie”. W niedzielę 11 września dziennikarze RDC spotkają się z mieszkańcami Warszawy na Bulwarach Wiślanych w Cudzie nad Wisłą. Radio odsłoni tam też swoją muzyczną stronę, zapraszając na koncerty m.in. zespołu Plateau i Patrycji Zarychty.
Za przygotowanie kampanii odpowiada biuro marketingu i sprzedaży Radia dla Ciebie.
Kampania będzie miała odsłony w prasie ("Zwierciadło", "Sens", "Charaktery", "Kukbuk", "Polish Market", "Tygodnik Przegląd", "Przegląd Sportowy", "Gazeta Polska", "Nowe Państwo", "Fabularie", "French Touch", "Cosmopolitan", "Shape"), w serwisach internetowych (Interia, Anonse24.pl, Niezalezna.pl), w kinach (Multikino, Kinoteka, Kino Praha) oraz w TVP3 Warszawa i Kino Polska, a także w warszawskich autobusach i na ekranach w metrze.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,