M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Netflix będzie współpracował z T-Mobile

Maciej Burlikowski | 22 września 2016, 06:00

Abonenci magentowego operatora będą mogli płacić za dostęp do amerykańskiej platformy wideo ze swojego konta komórkowego.

Amerykańska platforma wideo Netflix nawiązała współpracę z operatorem telekomunikacyjnym T-Mobile Polska, dzięki której abonenci T-Mobile będą mogli płacić za dostęp do Netfiksa bezpośrednio ze swoich kont w T-Mobile, razem z rachunkiem telefonicznym. Dotąd jedyną dostępną opcją jest zapłata kartą kredytową.

Netflix oferuje w Polsce trzy abonamenty za dostęp do swojej platformy: podstawowy za 34 zł miesięcznie (możliwość oglądania tylko na jednym urządzeniu, bez dostępu do filmów i seriali w jakości HD); standardowy za 43 zł miesięcnie (maksymalnie dwa urządzenia, dostęp do jakości HD) oraz premium za 52 zł (do czterech urządzeń, dostęp do materiałów w najwyższej rozdzielczości UHD/4K).

Jak informowaliśmy w MMP24.pl wczoraj Netflix udostępnił właśnie w pełni spolszczoną wersję swojego serwisu, a zdecydowana większość filmów i seriali jest już z polskimi napisami, lektorem lub dubbingiem.

T-Mobile Polska na koniec czerwca br. obsługiwała 6,516 mln abonentów (indywidualnych i klientów biznesowych) i pod tym względem jest najmniejszym z czwórki operatorów komórkowych - po Orange, Playu i Plusie.