M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Mateusz Gessler ambasadorem Jacob's Creek

Katarzyna Woźniak | 5 października 2016, 06:00

Komunikacja ruszy na stronie internetowej marki oraz w Facebooku.

Mateusz Gessler, restaurator i szef kuchni, został ambasadorem australijskich win Jacob’s Creek. W ramach współpracy wspólnie z zaproszonymi gośćmi będzie odkrywał smaki kuchni australijskiej oraz dobierał do nich najlepiej pasujące wina. Jego rozmowy na temat jedzenia, wina i odkrywania nowych smaków zostaną uwiecznione w serii filmów wideo, dostępnych na stronie marki Jacob’s Creek oraz na profilu marki w FB.
W związku z podjęciem współpracy z ambasadorem na wybranych butelkach win Jacob’s Creek pojawią się materiały promujące kampanię i zachęcające do odkrywania Australii z Gesslerem.
Na stronie Jacob’s Creek powstała specjalna sekcja poświęcona kampanii. Będą tam umieszczane kolejne odcinki serii, w której Mateusz Gessler w towarzystwie zaproszonych gości oraz Ambasadora Win Jacob’s Creek Wojciecha Cyrana będzie odkrywał kolejne smaki Australii i pokazywał, jak dopasowywać wina do przygotowywanych potraw. Będą tam również umieszczane przepisy na dania przygotowywane przez Mateusza w trakcie programu.
Na stronie kampanii znajduje się już pierwszy film z cyklu, w którym gościem Mateusza Gesslera jest Olga Kozierowska, bizneswoman, autorka platformy i książki "Sukces pisany szminką”, promująca ideę przedsiębiorczości wśród kobiet.  
Premierze kampanii towarzyszą działania promocyjne. Działania public relations prowadzi agencja MSLGroup, za digital odpowiada Havas Media, a za tworzenie materiałów wideo odpowiada agencja IQ Marketing.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , ,