M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Ewa Latkowska dyrektorem operacyjnym ds. TV w Grupie ZPR Media

Piotr Machul | 12 października 2016, 06:00

Będzie m.in. rekomendować także działania strategiczne, dotyczące rozwoju poszczególnych kanałów i całego biznesu TV.

Ewa Latkowska objęła stanowisko dyrektora operacyjnego w pionie telewizyjnym Grupy ZPR Media. Ma za zadanie wspierać wszystkie kanały z portfolio Grupy: Fokus TV, 8TV, Nowa TV, Polo TV, Eska TV, Vox Music TV, Hip Hop TV. Do jej obowiązków należeć będzie m.in. koordynacja działań w zakresie pozyskiwania i efektywnego wprowadzania kontentu. Będzie rekomendować także działania strategiczne, dotyczące rozwoju poszczególnych kanałów i całego biznesu telewizyjnego w grupie.

Ewa Latkowska przez ostatnie 20 lat pracowała w Telewizji Polskiej, gdzie pełniła m.in. funkcję zastępcy dyrektora ds. ekonomicznych TVP2 oraz p.o. dyrektora TVP2. W latach 1996-1999 pracowała we wrocławskim oddziale TVP w dziale analiz strategicznych i w dziale organizacyjno-prawnym. Następnie przeniosła się do Agencji Produkcji Audycji Telewizyjnych, skąd w 2001 r. trafiła do TVP2. W telewizyjnej Dwójce pracowała do 2016 r., a w latach 2012-2016 odpowiadała także za uruchamianie oraz zarządzanie budżetem kanałów tematycznych TVP Seriale i TVP Rozrywka.

Nadzorowała też operacyjnie wprowadzanie na antenę dużych marek programowych: festiwali, tras koncertowych, imprez plenerowych oraz rozrywki wielkoformatowej.

 

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , ,