M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Paweł Bochenek i Krzysztof Michałowski w zarządzie Filmwebu

Maciej Burlikowski | 14 października 2016, 06:00

W przyszłym roku rozpoczniemy ekspansję na rynki zagraniczne - zapowiada Artur Gortych, założyciel i prezes Filmwebu.

Na zdjęciu od lewej: Paweł Bochenek, Krzysztof Michałowski i Artur Gortych
Na zdjęciu od lewej: Paweł Bochenek, Krzysztof Michałowski i Artur Gortych
Paweł Bochenek oraz Krzysztof Michałowski dołączyli do zarządu spółki Filmweb, który tym samym liczy obecnie trzy osoby, łącznie z Arturem Gortychem, założycielem oraz prezesem pełniącym tę funkcję od początku istnienia portalu.

Paweł Bochenek z portalem związany jest od 2004 r. Od 2014 r. zarządza zespołem rozwijającym firmę na stanowisku product development directora. Odpowiada za strategię rozwoju produktów Filmwebu. Wcześniej pełnił funkcję sales & marketing managera oraz product managera.

Krzysztof Michałowski związany jest z portalem od 2007 r. Zaczynał jako redaktor naczelny i wydawca, następnie awansował na nowo utworzone stanowisko dyrektora zarządzającego. Odpowiada zarówno za strategię biznesową portalu, sprzedaż, budowanie marki i marketing, jak i pracę redakcji oraz działu wideo.

- Z prawdziwą przyjemnością chciałbym powitać w gronie zarządu Pawła Bochenka i Krzysztofa Michałowskiego. Filmweb to dzisiaj niekwestionowany numer 1 w tematyce filmu w polskim internecie. Jestem pewien, że dzięki ich wsparciu i zaangażowaniu rozpoczniemy w przyszłym roku naszą ekspansję na rynki zagraniczne - zapowiada Gortych.

Czytaj więcej na temat: , , ,